novinky, informace

personál v našich ordinacích

lekar lékař

MUDr. Mohamed Farrag

Narodil jsem se v Káhiře, Egypt. V České republice žiji již od roku 1991. Vystudoval jsem vysokou školu medicíny na Karlově Univerzitě v Hradci Králové, kterou jsem ukončil v roce 1999. V průběhu studia jsem pracoval jako asistent na oddělení patophysiologie na Lékařské fakultě v Hradci Králové. Po ukončení studia jsem odjel zpět do Káhiry, kde jsem 3 roky působil v místní universitní nemocnici v oboru Gynekologie a porodnictví.

Od roku 2002 do 2012 jsem působil jako lékař/gynekolog v Krajské Nemocnici Pardubice, kde jsem vykonával praktickou ambulanci a vedl porody (i operativní císařské řezy) a gynekologické operativní výkony. Nyní působím v Chrudimské Nemocnici.

V roce 2004 jsem úspěšně složil Atestaci v oboru Gynekologie a porodnictví. V roce 2006 jsem získal Licenci pro výkon soukromé praxe, pro výkon a funkce odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb v oboru Gynekologie a porodnictví. V roce 2007 jsem absolvoval Odbornou stáž v gynekologickém ultrazvuku pořádanou Institutem postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví.

Hovořím plynně česky, anglicky a arabsky (rodný jazyk).

Jsem ženatý, mám dvě děti. Ve svém volném čase se věnuji jezdectví a velmi rád si zahraji squash nebo fotbal.


lekar zdravotní sestry

Martina Rakašová, Dis.

Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu se specializací dětská sestra. V roce 2000 jsem si zvýšila kvalifikaci o chirurgickou specializaci v Brně a obdržela titul Dis.

Od roku 1995  do 2002 jsem pracovala ve FN HK na neurochirurgickém oddělení. V roce 2007 jsem nastoupila do soukromé gynekologické ordinace pana doktora Farraga, kde pečuji o pacientky a těhotné a starám se o chod ordinace v Třebechovicích pod Orebem.

V roce 2007 jsem získala certifikát „Laktační poradkyně“, který si pravidelně obnovuji. Pro nastávající maminky organizuji kurzy a poskytuji poradenství v oblasti kojení a péči o matku a miminko po porodu.

Bydlím v Třebechovicích pod Orebem. Mám tři děti, dva pejsky a kocourka. Ráda jezdím na kole. S  přáteli pravidelně organizujeme akce pro děti.

Alena Šrámková

Vystudovala jsem Gymnázium v Rychnově nad Kněžnou. Následně jsem se přihlásila na dvouleté pomaturitní studium na zdravotnické škole v Ústí nad Orlicí, zakončené maturitní zkouškou v oboru všeobecná sestra. Dva roky jsem pracovala ve FN HK na I. Interní klinice jako zdravotní sestra.

Od roku 1996 jsem působila v privátní stomatologické ordinaci jako zubní instrumentářka. V roce 2009 jsem nastoupila do gynekologické ordinace pana doktora Farraga, kde pečuji o pacientky a těhotné a starám se o chod ordinace v Hradci Králové.

V roce 2010 jsem získala certifikát „Laktační poradkyně“, který si pravidelně obnovuji. Pro nastávající maminky organizuji kurzy a poskytuji poradenství v oblasti kojení a péči o matku a miminko po porodu.

Bydlím v Třebechovicích pod Orebem. Mám dvě děti. Věnuji se hudbě, hraji na piano a ve volném čase zahradničím na zahrádce.

Olga Vaňková, Dis.

Vystudovala jsem Gymnázium B. Němcové v Hradci Králové. Následně jsem dlouhodobě  pracovala v zahraničí. Po návratu jsem složila Státní jazykovou zkoušku z anglického jazyka a vystudovala Vyšší odbornou školu, Zdravotnický záchranář.

Odbornou praxi jsem vykonávala v ZZS PAK, FN HK Emergency a FN Motol.

Věnuji se jezdectví a v zimě ráda vyrazím lyžovat.

 

 

Certifikát Certifikat_Laktační poradce

naše pobočky

Hradec Králové

mobil: 776 696 734

více o pobočce >>

Třebechovice pod Orebem

mobil: 774 451 435

více o pobočce >>